Data:
Jesteś osobą odwiedzającą naszą stronę
Imieniny:

Aktualności, ogłoszenia, informacje

Konkurs literacki „Poezja mojego pokolenia” rozstrzygnięty

Z ogromną radością informujemy, że konkurs literacki „Poezja mojego pokolenia” został rozstrzygnięty! 7 kwietnia 2017 o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszym przedsięwzięciu. Gościli u nas panowie burmistrzowie Gminy Iwonicz–Zdrój Witold Kocaj oraz Jacek Rygiel. Odwiedzili nas również jurorzy: pani Elżbieta Jasińska, pani Dorota Kielar i pan Leszek Krukar.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Jakub Michalczyk – „Wisła”
II miejsce – Marcelina Grysztar – „Upadła dusza”
III miejsce – Karol Rudek – „Bebak”

Wyróżnienia:

Szczepan Kandefer – „Motor”
Filip Zając – „Człowiek bez miłości” Gimnazjum Publiczne w Lubatowej
Julia Chłap – „Niespodziewana Miłość”
Kamil Jakubczyk – „Moja Mama”
Mirosław Szybka – „Szczenięta”
Weronika Chędoga – „Cóż z tego, że noc”
Wiktoria Nycz – „Hymn o Miłości”
Wiktoria Tomkiewicz – „A gdyby tak”

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz tym, którzy nie otrzymali nagród, ale zgłosili swoje wiersze serdecznie dziękuję i gratuluję odwagi. Dziękuję również wszystkim dorosłym oraz młodzieży naszego gimnazjum, którzy pomagali w organizowaniu uroczystości i sprawili, że było to wielkie święto poezji w naszej szkole.

Marzena Muzyka – koordynator konkursu

Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie literackim

Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu zaprasza
gimnazjalistów i uczniów klas 4-6 szkół podstawowych z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój
do udziału w konkursie literackim.

Głównym celem konkursu jest wyłonienie młodych, zdolnych poetów, a myślą przewodnią hasło:
„Poezja naszego pokolenia”

Marzena Muzyka – koordynator konkursu

Do pobrania:

Regulamin, karty zgłoszenia i zgody rodziców